O czym jest ten blog?

Blog założony w 2014 r., który odwiedzany jest średnio przez 6000 użytkowników miesięcznie. Głównie jest to blog ekspercki, na którym dzielę się swoją praktyczną wiedzą dotyczącą fundraisingu, czyli pozyskiwania funduszy dla fundacji i stowarzyszeń. W Polsce mało kto słyszał o tym czym jest fundraising, jednak rosnąca z roku na rok liczba zapytań ofertowych powoli to zmienia. Nad Wisłą z dobrodziejstw fundraisingu mało która organizacja pozarządowa korzysta. Na szczęście doganiamy stopniowo Zachód i USA pod tym względem. Poruszam nie tylko tematy związane z pozyskiwaniem środków od Darczyńców i Sponsorów. Piszę również o tym co mnie interesuje. Widać to zresztą w nazwach drugiego menu. Zapraszam do współpracy w ramach reklamy na moim blogu 🙂

Jak możemy współpracować?

Jeśli chodzi o reklamę na blogu, można umieścić ją w formie popup, głównego banera na stronie głównej na górze, w formie wpisu sponsorowanego, wysłania dedykowanego newslettera do bazy moich Sympatyków lub w formie banera na prawej kolumnie. Cennik reklamy jest uzależniony od wyboru wspomnianych form.

Najciekawsze kampanie na moim blogu

Jak dotąd najskuteczniejszą formą reklamy okazywały się wpisy dedykowane. Dzieliłem się w nich darmową wiedzą, co powodowało u Czytelnika chęć poszerzenia tego tematu. Wówczas najczęściej odsyłałem go do landing page’a, na którym mógł on zapoznać się z szeroką ofertą szkoleń w tym zakresie. Bezpłatny know how był często wstępem do rozpoczęcia później zaawansowanej współpracy.

Statystyki bloga

W razie zainteresowania współpracą, na życzenie mogę podesłać statystyki dotyczące mojego bloga.

Kontakt

Michał Osiej

tel. 509-38-48-58

m.osiej@grupaab.pl

Useful Resources: